sTARTUp Lab'i projektid

Smart-Up Lab (lõppenud)

Smart-Up Lab on rahvusvaheline  interdistsiplinaarne innovatsiooni ja ettevõtluse koolitus inimestele, kellel on potentsiaalne äriidee tervishoiu valdkonnas

Smart-Up Lab on rahvusvaheline  interdistsiplinaarne innovatsiooni ja ettevõtluse koolitus inimestele, kellel on potentsiaalne äriidee tervishoiu valdkonnas. 

Programm on suunatud tudengitele, doktorantidele, ettevõtjatele, kooli lõpetajatele, kelle eriala on äri, tehnoloogia, meditsiini, disaini või humanitaarteaduste valdkonnas. 


Smart-Up Lab’is on võimalik disaninda toode või teenus ning arendada oma teadmisi ettevõtluse kohta. Läbi Smart-Up Lab’i programmi saavad õpilased omandada teadmisi innovatsiooni, ettevõtluse ja uute tehnoloogiate kohta. Osalejad saavad vajalikke juhtnööre, kuidas oma tervishoiule suunatud ideega alustada, kuidas investoritele pitchida ja prototüüpe ehitada. Pärast programmi läbimist on osalejatel omandatud kasulikud teadmised kuidas oma ideed ellu viia.  


Kuidas see töötab?
Smart-Up Lab programm kestab 4 kuud. See on integreeritud sTARTUp Labi  STARTER programmiga. Osalemine on tasuta ja osalejatel on võimalik saada ka EAP’sid.


Mis kasu sellest mina saan? 

Antud programm on suurepärane võimalus omandada teadmised, kuidas alustada tehnoloogia ettevõttega. Lisaks kohtuvad osalejad rahvusvaheliste mentoritega ning saavad neilt tagasisidet. Leia omale tiimikaaslaseid ja sõpru! Smart-Up Lab’i programmis osalejad saavad võimalusi osaleda häkatonidel, laagrites ja suvekoolides teistes Euroopa riikide ülikoolides.

2020 sügisprogramm 

17.09 Ideede häkaton

24.09 Ärimudeli arendus

08.10 Liftikõne ABC

22.10 Mentorite tagasiside karusell 

05.11 Tootearendus   

19.11 Turundus  

26.11 Tulumudel ja juriidilised küsimused 

03.12 Liftikõne treening

10.12 Kaleidoskoop 


Kuidas liituda?

Programmiga võivad liituda meeskonnad, kes juba tegelevad oma idee arendamisega kui ka huvilised, kellel veel pole meeskonda ega ideed. Vajadusel aiatame kõigil leida sobiva meeskonna või põneva idee. Programmiga liitumisest anna meile märku registreerides ennast siin.
Programm on osaliselt integreeritud STARTERtartu programmiga. Programmi sügisene hooaeg saab alguse Ideede häkatoniga (mis toimub Idee festivalil) 17. septembril.

Rohkem infot: Andres Vaher, Andres.vaher@ut.ee

Programmi toetab EIT Health