Ideelabor kutsub osalema Lõuna-Eesti suurimale noorte äri- ja projektiideede konkursil Kaleidoskoop!

Tartu Ülikooli Ideelabor kutsub kõiki tudengeid ja õpilasi osalema 7.-9.detsembril toimuval Lõuna-Eesti suurimal äri- ja projektiideede konkursil Kaleidoskoop! Alustavale ettevõtjale on see hea võimalus jääda silma ja saada tagasisidet start-up maailmas kogenud mentoritelt ning võita väärtuslikke auhindu.

Kaleidoskoopil osalemine on hea võimalus saada väärtuslikku tagasisidet mentoritelt ning jääda silma start-up maailma arvamusliidritele. Parimat meeskonda autasustatakse pääsmetega Polar Bear Pitching poolfinaali – see on meeleolukas start-up üritus, kus finalistid esitlevad oma ideid jääaugus viibides! Lisaks antakse välja mitmeid eriauhindu.

​“Kaleidoskoobil saime väga head tagasisidet, mis on idufirma algfaasis üks olulisemaid asju,”  kommenteerib kevadel idufirmaga Pürg Kaleidoskoobi finaali pääsenud Jürgen Jürgenson. “Samuti saime endale mitu mentorit, keda tänaseni aeg-ajalt oma küsimustega kiusame”.  Lisaks Pürgile pääsesid kevadel finaali üüriportaal Konku,  Climate Kic Launchpad võitja Gleather, hiljuti mainekasse kiirendisse saanud HireHunt jpt.

Foto: Meeskond Flea Market kevadise Kaleidoskoobi eelvoorus.

Kaleidoskoop toimub  kahes voorus: 7.detsembril Ideelaboris toimuvas eelvoorus selgitatakse välja 10 parimat meeskonda, kes pääsevad võistlema 9.detsembril ärifestivali Startup Day 2016 raames toimuvale lõppvõistlusele. Mõlemas voorus on igal osalejal on aega 2 minutit, et oma äriideed eesti või inglise keeles esitleda, lisaks 5 minutit žürii küsimustele vastamiseks. Kandideerimine on avatud 1.detsembrini Ideelabori kodulehel.

Kuna edukaks esinemiseks Kaleidoskoopil on oluline osata oma ideed veenvalt esitleda, toimub Ideelaboris 1.detsembril kell 16:00 äriideede esitlemise koolitus, mida viib läbi ettevõtja ning hinnatud pitching koolitaja Gleb Maltsev. Seminar on tasuta ja kõigile avatud, kuid palume eelnevalt registreerida Ideelabori kodulehel.

Vaata ka:

Marelle Ellen
TÜ Ideelabori kommunikatsioonijuht
marelle.ellen@ut.ee / 52 690 71