Osale noorte äriideede võistlusel

Kutsume kõiki õpilas- ja tudengitiime osalema Lõuna-Eesti suurimal noorte äriideede võistluse Kaleidoskoop eelvoorus 12. detsembril SPARK HUBis. Erinevaid äri- ja projektiideid saab registreerida 9. detsembri südaööni TÜ sTARTUp Labi kodulehel.

Rohkem infot ja ideede registreerimine sTARTUp Labi kodulehel.

Meeskonnaliikmetest peavad vähemalt pooled olema õpilased või üliõpilased. Kümme parimat tiimi pääsevad finaali Baltimaade suurimal ärifestivalil sTARTUp Day, mis toimub  29.–31. jaanuaril. 

Iga meeskond saab eelvoorus idee esitlemiseks aega kolm minutit, millele järgnevad žürii küsimused. Kui eelvoorus võib esitlus olla nii inglise kui ka eesti keeles, siis finaalis tuleb oma ideed tutvustada inglise keeles. 

Finaalvõistlusele sTARTUp Day’l pääsevad kümme edukamat tiimi. Kaleidoskoobi võitjatele on mitmeid auhindu: 

  • Pääs Riias toimuvale ärifestivalile TechChill
  • Rahaline preemia Tartu Linnavalitsuselt 
  • sTARTUp Labi eriauhinnad. 
  • Kaleidoskoobi finaali parim sTARTERtartu tiim saab võistelda üleriigilisel STARTER äriideede võistlusel, mille võitja saab pääsme ärifestivalile Artic 15.  

Aasta tagasi võitis Kaleidoskoobi meeskond TRIT, kelle ideeks on muuta tõlketeenuste tellimine lihtsamaks. TRITi platvormil saavad kliendid kohe hinnangu selle kohta, kui palju aega ja raha töö valmimiseks kulub. Lisaks leiabTRITi algoritm igale projektile kõige sobivama professionaalse vabakutselise tõlkija, võttes selleks arvesse erinevaid kriteeriume, näiteks tõlkija varasemat kogemust ja töödele saadud tagasisidet. Tänaseks on TRIT toimiv ettevõtte. 

Programmi Starter toetab Euroopa Sotsiaalfond ja EIT Health.

 

Lisateave: Andres Vaher, Tartu Ülikooli sTARTUp Labi turundus- ja kommunikatsioonijuht, 555 87359, andres.vaher@ut.ee