Student Startup Camp 2018

Student Startup Camp (SSC) Tartus! Koostöös  Garage48, TÜ arvutiteaduste intituudi ja IT akadeemiga  korraldame iga-aastase ettevõtjate laagri, mille eesmärgiks on muuta äriideed töötavaks prototüübiks ning õppida startupi loomise algtõdesid. Sind juhendavad kogenud mentorid, kestoetavad laagri vältel.

5-päevasel kursusel on töötubasid, kohtumisi mentoritega,  Tartu startup ettevõtete külastusi ja inspiratsioonikõnesid #EstonianMafia asutajatelt (kaasaarvatud inimesed, kes on loonud Garage48, Fortumo jne).Kelle jaoks?

Laager on suunatud IT, inseneeria, disaini, turunduse ja äri taustaga üliõpilasterle üle Eesti ja samuti ka mujalt maailmast. Muidugi on laagrisse oodatud ka muu taustaga üliõpilased, kellel on hea äriidee ja  “jah, ma suudan” suhtumine! Iga laagris osaleja saab oma ideed kõigi osalejate eest esitleda ja/või valida omale meeldivaim idee, mille kallal hakata tööd tegema.


Ainepunktid

Eesti kõrgkoolide tudengitel on võimalus saada laagris eduka osalemise eest 3 EAP’d. Kui soovid ainepunkte, siis tee registreerimisvormis linnuke kasti „3 EAP-d“.


Registreerimine

IT Akadeemia pakub välja 10 reisitoetust Eesti kõrgkooli õpilastele, kes ei õpi Tartus. See toetus katab  hosteli kulud Tartus. Tudengid, kes õpivad järgmistes koolides saavad taotleda toetust: Tallinna Tehnikaülikool, TTÜ IT Kolledž, Tallinna Ülikool,Tallinna Polütehnikum  ja Eesti Kunstiakadeemia ning Tartu Ülikooli Narva ja Pärnu kolledžid.

Reisitoetuse saamiseks ei ole eraldi registreerimisvormi. Kõik õpilased kes tulevad eelpool mainitud koolidest kandideerivad automaatselt ühele reisitoetusele. Reisitoetusi antakse “kes ees, see mees” põhimõttelkiirusel!

Koht

Paabeli maja (Ülikooli 17)

SPARK HUB (Narva mnt 3)

Küsimusi?

ssc@garage48.org


Facebooki üritus:

https://www.facebook.com/events/335809370117485/


Palun registreeri end enne 20. jaanuari!

https://goo.gl/forms/974PjTfdzcpx16O53