Uued innovaatilised ideed said alguse Student Startup Camp'il

Student Startup Camp toimus juba 9. aastat järjest! Ürituse korraldasid TÜ arvutiteaduse instituut, Garage48 ja Startup Lab. Üliõpilased said oma ideid väljendada ja neid ellu viia. Sel aastal moodustus 6 tiimi.

Siit saate lugeda ideede lühikirjeldusi:

ALTHO on platvorm töögraafikute haldamiseks. ALTHO võimaldab ettevõtetel luua töögraafiku vaid ühe klõpsuga ja seda ka lihtsalt muuta.

ALTHO prototüüp

RePaid on väga huvitav idee, mis muudab raha laenamise stressivabamaks ning kättesaadavamaks üliõpilastele, kes on huvitatud krüptorahast. RePaid on platvorm mis automatiseerib laenude tagasimakset ja uuesti investeerides osa laenust  tagasi maksta.

RePaid prototüüp

WorkFriend on rakendus, mis võimaldab töökaaslastel väljaspool tööd lõbusalt aega veeta.. Nad saavad mängida tennist, golfi, sõita jalgratastega ja palju muud.

WorkFriend prototüüp

Blabby on sotsiaalmeedia platvorm inimestele, kes eelistavad häälsõnumeid tavalisele kirjutamisele. Inimesed saavad jagada oma kogemusi, lobiseda, itsitada või lihtsalt lõbutseda. Kui häälsõnumit on korra kuulatud, siis see kaob!

Blabby prototüüp

HowIStudiedThis on üliõpilastelt-üliõpilastele platvorm, kus tudengid saavad abi mõne kursuse läbimisel. Platvorm pakub valideeritud ja valideerimata õpimaterjale, mida on varasemalt kasutatud.

HowIStudiedThis prototüüp

Interse on veebisait, mis ühendab praktikaotsijaid ja -pakkujaid. Interse tahab ühendada kõiki Eesti praktikaplatvorme nagu Futulab ja CV Keskus, et muuta nii üliõpilaste kui ka ettevõtete elu lihtsamaks.

Interse prototüüp

Üritus toimus veebis teist aastat järjest, kuid sellest hoolimata näitasid tudengid oma entusiasmi ja innovaatilist mõtteviisi. Kõik tiimid suutsid luua töötavad prototüübid kõigest nelja päevaga! Startup Lab'le avaldas muljet tiimide töökus ja pühendumine. Suur tänu Garage48 mentoritele ja juhendajatele! Järgmine Student Startup Camp toimub 2023. aasta kevadel.

Lisainfo: Kristian Kutsar, Startup Lab’i kommunikatsiooni- ja turundusspetsialist, 5628 6536, kristian.kutsar@ut.ee