Järgmised üritused
16.09
16.00-21.00 TÜ delta keskuses, ruum 1037
Ideede häkaton
Eelinkubatsioon
16. septembril korraldab TÜ sTARTUp Lab Ideede Häkatoni, mis käivitab sügissemestri
äriideede arendamise programmi STARTERtartu. Kõik õpilased, tudengid ja hiljuti lõpetanud vilistalsed kõikidest koolidest on oodatud üritusele oma startup - või projektiideed esitlema või mõne meeskonnaga liituma!Kuidas leida ideid, mille põhjal häid ideid ära tunda ja mida ideega edasi teha?
Just Ideede häkatonil aitame ideid leida, testida ja ellu viia!

✅ Kui sul on idee, mis võiks maailma muuta – kas või õige pisut – aitame sul seda arendada ja testida, leida tipptasemel meeskond, astuda esimesed sammud ja idee ellu viia.

✅ Kui sul ideed veel ei ole, siis on sul häkatonil võimalus leida „see õige“ idee ja ühtehoidev tiim, kellega koos maailma paremaks muuta.


Ideede häkatonilt on alguse saanud paljud head ideed nagu CommuniCare, Sorter, Decomer Technologies, SoulCare jne. Nüüd on ka sinul see võimalus, sest isegi kui sul praegu otseselt ideed pole, siis häkatonil aitame sul neid genereerida. Saad kuulda teiste ideid, leida tiimikaaslasi, liituda mõne tiimiga, kuulda inspireerivaid lugusid, tutvuda uute trendidega ja liituda STARTERtartu ideede arendusprogrammiga. See on üritus oma loovuse proovilepanekuks ja inspiratsiooni leidmiseks.


Ajakava:

16:00 – Kick-off ja inspiratsioon
16:30 – Ideede esitlemine
17:30 – Ideede laat
18.15 – Miniloeng ideede valideerimisest

Tiimiaeg
19:00 – Miniloeng liftikõnedest
Tiimiaeg
20:00 – Viimane esitlemine!


Kuidas leida ideid? Mille põhjal häid ideid ära tunda? Kuidas ideid testida? Mida ideega edasi teha? Tule Ideede häkatonile, mõtle uusi ideid ja me aitame sul sinu ideed ellu viia!


Covid teave:

Osaleda saavad õppurid, kes on täielikult vaktsineeritud, põdetud läbi Covid-19 viimase 6 kuu jooksul või saanud negatiivse antigeeni test viimase 48 tunni jooksul.Ideede häkatoniga saab alguse STARTERtartu äriideede arendamise programm, kus osalejad saavad oma ideid arendada praktilistes töötubades. Töötubasid juhivad oma ala eksperdid ja eri valdkondade praktikud.


STARTER programmi toetab Euroopa Sotsiaalfond
Olen teadlik ja annan oma nõusoleku järgmises:
1. Osalen avalikul üritusel, mida pildistatakse ja filmitakse.
2. Pildi- ja videomaterjali võidakse kasutada turunduslikel eesmärkidel programmi teavituses.
3. Kogutavaid andmeid kasutatakse ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu partnerite poolt osalejate statistika ja tagasiside kogumise eesmärgil.