Järgmised üritused
19.10
spark hubis (narva mnt 3, tartu)
kell 16:00 - 19:00
Mentorite tagasiside paneel
STARTER Advanced
Sel STARTER Advanced programmi sündmusel saavad meeskonnad individuaalset tagasisidet kogenud ettevõtjatelt ja start-up mentoritelt. Ideelabori tiimidel on aeg kohtuda startup-maailmas kogenud mentoritega, et esitleda oma ideed ning saada esialgset tagasisidet, kasulikke nõuandeid ja mentorite kontakte!

  • Igal tiimil on aega 3 minutit oma idee esitlemiseks ning 8-10 minutit küsimusteks. 
  • Palume esitlused teha inglise keeles.
  • Kasutada võib maksimaalselt kolme slaidi - palume need saata hiljemalt kolmapäeval (18.10) Riin.Lisett.Rei@ut.ee

Tiimi juht - registreeri enda meeskond siin ja vali omale sobivaim aeg!


Tänased mentorid:
Sven Parkel - Rahvusvahelise ettevõtluskoostöö (biotehnoloogia) ekspert Tartu Ülikoolis.
Tanel Tähepõld - Actual Reports kaasasutaja.  Väga kogenud skaleeritavate ärimudelite alustamise protsessis (äri ja tarkvara arendus).
Kuldar Leis -  Eesti esimese passiivmaja omanik ning ainuke, kes neid siin ka ehitab. Kogenud ettevõtja, kes töötas varem Hansapanga ühe tippjuhina.
Helen Kalberg - Tartu linna turundusjuht. On varem töötanud turunduse spetsialistina ettevõtetes nagu  Henkel Balti, Hansabuss ja Sportlyzer.  
Kristjan Sägi -  Nevercode kaasasutaja ja CTO. Tal on 20 aastat kogemust startupide ning rahvusvaheliste ettevõtete jaoks keeruliste tehnoloogiliste lahenduste kavandamise, välja mõtlemise ja juurutamisega. 
Harri Tallinn -  Eesti suurima startupi võistluse Ajujaht.ee korraldaja. Seotud startupi ökosüsteemi arendamisega. Harri valib välja ühe tiimi, kes saab automaatselt Ajujahi parima top 100 hulka!

Üritus on tasuta ning kõigile avatud, kuid palume eelnevalt registreeruda Ideelabori koduleheküljel. 
Sündmust toetab Euroopa Sotsiaalfond.