sTARTUp Lab'i projektid

Smart-Up Lab

Smart-Up Lab on rahvusvaheline  interdistsiplinaarne innovatsiooni ja ettevõtluse koolitus inimestele, kellel on potentsiaalne äriidee tervishoiu valdkonnas

Smart-Up Lab on rahvusvaheline  interdistsiplinaarne innovatsiooni ja ettevõtluse koolitus inimestele, kellel on potentsiaalne äriidee tervishoiu valdkonnas. 

Programm on suunatud tudengitele, doktorantidele, ettevõtjatele, kooli lõpetajatele, kelle eriala on äri, tehnoloogia, meditsiini, disaini või humanitaarteaduste valdkonnas. 


Smart-Up Lab’is on võimalik disaninda toode või teenus ning arendada oma teadmisi ettevõtluse kohta. Läbi Smart-Up Lab’i programmi saavad õpilased omandada teadmisi innovatsiooni, ettevõtluse ja uute tehnoloogiate kohta. Osalejad saavad vajalikke juhtnööre, kuidas oma tervishoiule suunatud ideega alustada, kuidas investoritele pitchida ja prototüüpe ehitada. Pärast programmi läbimist on osalejatel omandatud kasulikud teadmised kuidas oma ideed ellu viia.  


Kuidas see töötab?
Smart-Up Lab programm kestab 4 kuud. See on integreeritud sTARTUp Labi  STARTER programmiga. Osalemine on tasuta ja osalejatel on võimalik saada ka EAP’sid.


Mis kasu sellest mina saan? 

Antud programm on suurepärane võimalus omandada teadmised, kuidas alustada tehnoloogia ettevõttega. Lisaks kohtuvad osalejad rahvusvaheliste mentoritega ning saavad neilt tagasisidet. Leia omale tiimikaaslaseid ja sõpru! Smart-Up Lab’i programmis osalejad saavad võimalusi osaleda häkatonidel, laagrites ja suvekoolides teistes Euroopa riikide ülikoolides.

 2020 spring programme:

27.02 Ideede häkaton

05.03 Ärimudeli arendus

12.03 Liftikõne ABC

26.03 Mentorite tagasiside karusell (VEEBISEMINAR)

02.04 Tootearendus  (VEEBISEMINAR)

16.04 Turundus  (VEEBISEMINAR)

23.04 Tulumudel ja juriidilised küsimused  (VEEBISEMINAR)

07.05 Liftikõne treening (VEEBISEMINAR)

21.05 Kaleidoskoop  (VEEBIS)


Kuidas liituda?

Registreerimine kevadsemestri programmi on lõppenud. Uus programm ja kandideerimisvoor algab Augustis.

Rohkem infot: Andres Vaher, Andres.vaher@ut.ee

Programmi toetab EIT Health