Mentorite tagasiside aitas STARTER tiimidel õitsele puhkeda

Mentorite tagasiside karusell on STARTERtartu programmi üks kõige hinnatumaid üritusi. See aasta toimus üritus Spark HUBis 24. Märtsil. Tiimid kohtuvad kogenenud mentoritega erinevatelt tegevusaladelt, et saada olulist tagasisidet oma ideele.

Esimest korda peaaegu kahe ja poole aasta jooksul, toimus Mentorite tagasiside karusell kohapeal. Tiimid said mentoritega näost-näkku rääkida, jagada mõtteid ja ka kontakte. Üritusel osalest 11 tiimi ja sama arv mentoreid.

Loe rohkem tiimide kohta

STARTER programmi mentorid on pikaaegse kogemusega oma ala spetsialistid. Enamus mentoreid oli varasematel Mentorite Tagasiside karusellidel osalenud, kuid oli ka neid kelle jaoks oli tänavune üritus esimene.

See oli äge üritus mitte ainult tiimide jaoks, kes said häid juhtnööre, vaid ka mentoritele.

Mart Maasik, Investeerimisjuht UniTartu Ventures, kiitis tiimide entusiasmi ja pühendumust oma idee ellu viimisele. Mardile avaldas ka muljet ideede suur varieeruvus.

Tartu Biotehnoloogiapargi peadirektori Sven Parkeli sõnul paistavad Starter programmi meeskonnad silma eri valdkondade lahenduste poolest. "See, mida ma nägin, oli väga muljetavaldav, tehke see teoks!" ütles Sven.

CoolCDN-i meeskonna juht Amin Khoshnood ütles, et hindab väga seda, et mentorid on erineva taustaga ja teadmistega, sest see andis tema ideele erinevad vaatenurgad.

Eric Roldan Roa, tiimi EdTech Gurus juht, arvas, et Mentorite tagasiside karusell on ideaalne koht, kus valideerida oma väärtuspakkumist. Eric arvas, et üritus on nii väärtuslik, sest see ühendab teooria praktikaga. Samuti sai ta palju uusi kontake, kelle abil saab ta oma ideed edasi arendada.

Üritusel osalesid mentorid: were Mart Maasik, Sven Parkel, Lauri Antalainen, Sven Lilla, Taavi Tamm, Ants-Oskar Mäesalu, Triin Kask, Merili Auser, Andres Vaher, Helen Kokk ja Elari Kivisoo. Suur tänu teie aja ja suurepärase mentorluse eest!

 

Starteri programmi toetab Euroopa Sotsiaalfond.

Lisainfo: Kristian Kutsar, Startup Lab’i kommunikatsiooni- ja turundusspetsialist, 5628 6536, kristian.kutsar@ut.ee