Tutvuge STARTERtartu programmi 11-ne tiimiga

STARTERtartu 2023 kevadsemester on olnud suurepärane. 11 meeskonda on programmiga liitunud, et muuta oma idee reaalsuseks!

Siit saate iga meeskonna kohta lugeda lühikese tutvustuse. Palusime neil end ühe või kahe lausega tutvustada. Et meeskondade kohta rohkem teada saada, jälgige kindlasti sTARTUp Labi Facebookis.

STARTERtartu 2023 kevadised meeskonnad:

Agro Rent on rakendus, mis koosneb kolmest osast. Esimene on e-pood, kus talunik saab lisada, mida ta müüb ja millise hinnaga. Tarbija saab valida, kellelt ja mida osta. Teine osa on virtuaalne kasvuhoone, kus tarbija saab valida, milliseid taimi ta soovib talunikul spetsiaalselt kasvatada. Kolmas osa on rentimisala, kus saate rentida oma maad ja aiandusvahendeid.

Bakkheia on mobiilimäng, mis toob Kreeka jumalad teie peole revolutsioonilise AI-tehnoloogiaga.

Billplus arendab mobiilplatvormi, mis aitab sageli väljas sööjatel saada skanneerides oma arveid ja preemiapunkte ning vahetada neid partner kohtades sooduskupongide vastu, kasutades ML-põhist automaatset tekstiekstraktorit piltidelt.

Click(less) arendab AI poolt juhitavat automatiseeritud käskude süsteemi selle asemel, et suurel hulgal sarnaseid käske klikkida. Uus arendatav süsteem on mõeldud peamiselt tootmis- ja laoprotsesside jaoks, kus töötajate peamine tegevus on toodete tootmine või tarneprotsessi juhtimine võimalikult tõhusalt ja mitte lõputu klõpsimine, mis ettevõttele raha ei too.

Dynamic Survey arendab küsitluse lahendust, mis kohandub klientide vastustele (toetatud ChatGPT-ga), et aidata ettevõtetel saada väärtuslikke teadmisi oma klientidest, mis muidu võiksid jääda märkamatuks.

Homies on ühenduse leidmise rakendus, mis ühendab reisijad sõbralike kohalikega, kes saavad pakkuda siseringi teadmisi ja unikaalseid kogemusi, muutes nende teekonnad meeldivamaks ja meeldejäävamaks.

Langesta arendab veebisaiti, mis aitab inimestel uut keelt õppida, lugedes artikleid kohalike kõnelejate kultuurist.

Minesweeper With Friends arendab videomängu, mis aitab mänguritel, tavamängijatel ja nostalgiahuvilistel mängida Minesweeperit koos oma sõpradega.

PastaPro arendab taimepõhiseid proteiinirikastatud pastatooteid, et aidata sportlastel hoida tasakaalustatud toitumist. Hea sportlastele, hea tervisele ja hea planeedile!

Privacy Penguin on tootlikkuse tööriist, mis aitab privaatsus advokaatidel kiiresti tuvastada vastavusriskid ja andmekaitse dokumentatsiooni lüngad, tuvastada ja esile tõsta GDPR poolt nõutud sätted, muutes advokaatide töö tõhusamaks ja efektiivsemaks.

Transful arendab keeleõppe äpp, mis keskendus sõnavara tuupimise asemel seoste loomisele ja kasutamisele, et saavutada keeleõppes pikaajalisi tulemusi.


Juba varsti on tiimid oma ideedega lõpetanud kõik meie töötoad ja Kaleidoskoop eelvoor toimub juba 04.05!

Pildil tiim Homies liikmed. Foto: Hannah Kaarma

Starteri programmi toetab Euroopa Sotsiaalfond.

Lisateave:
Hannah Kaarma, TÜ Startup Labi kommunikatsiooni- ja turundusspetsialist, 5400 5242, hannah.kaarma@ut.ee